Suhtlemine on suhtele sama, mis hingamine elule.
Virginia Satir
Minust

Minu senist tööelu võib laias laastus jagada kolmeks etapiks: olles esimeselt hariduselt eesti keele õpetaja, olen viis aastat töötanud koolis, järgmised üheksa aastat olen pakkunud ja arendanud karjääriteenuseid ning aastal 2013 asusin õppima psühholoogiat. Magistrikraadile psühholoogias on aegamööda lisandunud mitmeid teraapiaalaseid täienduskoolitusi ja erialaseid kursusi.

Inimese heaolu sõltub eelkõige tema suhetest teiste inimestega, seetõttu usun süsteemsesse lähenemisse, mis tähendab, et rakendan inimeste aitamiseks pereteraapilist mudelit ja vastavaid meetodeid. Kombineerin süsteemset lähenemist skeemiterapeutiliste teadmiste ja oskustega, kasutan lisaks motiveeriva intervjueerimise, lahenduskeskse lühiteraapia, positiivse psühholoogia, teadveloleku ning lastega mänguteraapia põhimõtteid. Töös perede ja lastega aitab mind karvane kaasterapeut Tupsu.

Naudin suhtlemist lastega ning erinevates töistes rollides olen neid toetanud kokku 13 aastat. Laste abistamiseks eelistan töötada koos

kogu perega, sest vanemad on oma lastele parimad terapeudid. Individuaalset tööd lastega teen vaid juhul, kui koostöö perega ei ole võimalik.

Nõustamise ja teraapia kõrval on minu tööelu lahutamatuks osaks koolitamine. Läbisin koolitaja-suhtlemistreeneri väljaõppe, mis annab õiguse läbi viia videotreeninguid. Lisaks olen positiivse vanemluse programmi «Imelised aastad» grupijuht ning viin läbi ka erinevaid muid koolitusi.

Olen lahutatud ja meie kärgperes kasvab teismeline tütar. Enda tassi aitavad täita lähedaste armastus, liikumise rõõm, looduse ilu, loomade siirus, muusika võlu ja raamatute tarkus.

Julia Laanemetsa Erapraksis (JL  Erapraksis OÜ, reg. nr 14678415)

jlerapraksis@gmail.com

Vaksali 17a-202, 50410 Tartu

Swedbank EE242200221071217892

+372 5554 4717